Фарба для замші, велюру і нубука 100ml

Фарба для замші, велюру і нубука 100ml

Фарба для замші, велюру і нубука є необхідним засобом для успішної експлуатації виробів із замші, велюру або нубука. Компанія «МІДА» пропонує не лише прекрасне взуття, але створює усі умови для довговічності своєї продукції.

Купити взуття від фабрики «МІДА» означає придбати надійну продукцію, яка довго радуватиме Вас своїм прекрасним зовнішнім виглядом і комфортом. ТМ «МІДА»має у своєму арсеналі новітнє устаткування, яке дозволяє створювати взуття преміум-класу. Незважаючи на прекрасну якість товару, ціна, яку пропонує виробник, є доступною для широких верств населення.
Співпраця з ТМ «МІДА» може стати новим витком в розвитку Вашого бізнесу. Оптом –доставка взуття буде вигідна кожному підприємцеві або магазину, який спеціалізується на продажі взуття.
Фарба для замші, велюру і нубука не лише надасть прекрасний вигляд Вашого взуття, але і продовжить термін його служби. Такі делікатні матеріали вимагають до себе бережного відношення. Фарбування такого взуття рекомендують проводити регулярно, ретельно дотримуватися інструкції. Доглядайте за взуттям, якщо Ви хочете зберегти колір і якість замші, велюру або нубука, які показані на фото в каталозі взуттєвої фабрики.

color 1

Використання фарби не стане для Вас проблемним. Засіб легко наноситься на поверхню. Досить дотримуватися правил експлуатації, щоб фарба не забруднила Ваш одяг або навколишні предмети. Таку обробку можна проводити самостійно, не звертаючись в професійні майстерні. Поміркуйте, скільки Ви зможете заощадити засобів від самостійного фарбування взуття. Фарба для взуття швидко окупить вкладені в її купівлю грошові кошти. Фарба для взуття допоможе зберегти прекрасний зовнішній вигляд Вашого улюбленого взуття.