Часті запитання

Запитання: Чи можна замовити одну пару з фабрики?
Відповідь: Ні. Одну пару можна купити тільки в магазині.

Запитання: Чи можна замовити взуття через інтернет?
Відповідь: Так. Для перегляду та замовлення товарів ТМ Mida через інтернет Ви можете відвідати одну з інтернет-крамниць. Детальна інформація знаходиться у розділі «Інтернет-крамниця».

Запитання: Де можна побачити ціни на взуття?
Відповідь: З роздрібними цінами на взуття можна ознайомитися в магазинах або інтернет-магазинах.

Запитання: В магазині немає моделі з каталогу, можна її замовити з фабрики?
Відповідь: Фабрика не торгує в роздріб.

Запитання: В магазині немає потрібного розміру моделі, яка сподобалася. Можна замовити з фабрики?
Відповідь: Фабрика не торгує в роздріб.

Запитання: Як стати партнером і почати торгувати взуттям Міда?
Відповідь: Зареєструйтеся на сайті. В процесі реєстрації вкажіть, що ви «Потенційний клієнт / Власник бізнесу». Вам відкриється доступ до розділу «партнерська програма» та «анкета кандидата». Зв’яжіться з куратором (відповідальним) проекту за тел. (098) 477-87-77. Ви зможете отримати всю цікаву для вас інформацію щодо умов співпраці в рамках партнерської програми.

Запитання: Надішліть прайс.
Відповідь: Якщо ви займаєтеся оптовою або дрібнооптовою торгівлею взуттям «МІДА» – Ви є власник мережі взуттєвих магазинів, окремих взуттєвих магазинів, взуттєвих відділів – зареєструйтесь на сайті. Для отримання цін на взуття «МІДА» або супутніх товарів, звертайтеся на оптовий склад.

Кому і для чого потрібно зареєструватися на сайті?

Якщо Ви покупець взуття ТМ Міда!
Зареєструвавшись на сайті, Ви будете отримувати на вказану адресу електронної пошти повідомлення про новинки, акції, про відкриття нових фірмових магазинів.
Якщо Ви Оптовий клієнт фабрики / Дилер фабрики!
Зареєструйтесь на сайті. Пройдіть підтвердження особистих даних, зателефонувавши за тел. (098) 477-87-77. Вам відкриється доступ до корпоративної інформації ТМ Міда. На вказану адресу електронної пошти, Ви будете отримувати новини Партнерської програми.
Якщо ви Потенційний клієнт / Власник бізнесу / Хочете стати партнером і почати торгувати взуттям Міда, відкрити фірмовий магазин або відділ!
Зареєструйтесь на сайті. Після реєстрації Вам відкриється доступ до розділу «Власникам магазинів / Партнерська програма». Ознайомтесь з інформацією і зв’яжіться з куратором (відповідальним) проекту за тел. (098) 477-87-77. Ви зможете отримати всю цікаву для вас інформацію щодо умов співпраці в рамках партнерської програми.