Пн-Пт 08:00-17:00    0 800 337 327

Виробництво

Фабрика МІДА – найбільше підприємство країни з повним циклом виробництва. Сучасний виробничий процес налічує безліч надскладних етапів, таких як: комп’ютерне моделювання, виготовлення колодок, виробництво устілок і підошов, підбір і пошиття верху взуття, збирання та фінішну обробку.

Основа виробництва

Фабрика МІДА укомплектована імпортним обладнанням відомих фірм: PFAFF, Schon, Cerim, CIUCANI, FELIZ, ORMAC, FAMAZ Leibrock та інших. Основу виробництва складають цехи – розкрійний і пошиття заготовки та лінії автоматичного затягування.

Контроль якості

Виробництво взуття – трудомісткий процес. Кожен його учасник повинен бути професіоналом своєї справи. Від того, як поставлена робота з виконання кожної операції, залежить підсумок роботи. Для досягнення високих результатів на фабриці МІДА здійснюється постійний контроль якості на всіх етапах виробництва. Експертиза міцності шва, жорсткості задника, носка, міцності підошов дає змогу мінімізувати виникнення дефектів готової продукції.

Процес виробництва взуття ТМ МІДА

Продукція торгової марки МІДА відповідає міжнародним стандартам якості. Аналіз виробів на наявність дефектів і вад, таку перевірку проходить кожна пара взуття фабрики МІДА. 

Відтворити відео
Кошик
error: