Тенніс

Знайомтесь! Юна тенісистка Кароліна Костюкова!

На одному з останніх виставкових заходів вона презентувала спортивну лінійку взуття MIDA.

Цілеспрямована, енергійна, талановита і неймовірно працелюбна дівчинка — втілення пріоритетних якостей нашої корпоративної політики.

Нещодавно Кароліна зареєструвалася у Федерації тенісу України і розпочинає участь в офіційних змаганнях. Але її шлях у спорті стартував значно раніше.

З чотирьох років дівчинка займається у тенісному клубі «Унікорт» при Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна. Її наставник Ігор Прудкін виховав 16 переможців і призерів чемпіонатів України. Під керівництвом відомого тренера Кароліна впевнено йде до підкорення спортивних вершин. У найближчих планах: два міжнародні турніри, кілька всеукраїнських змагань.

Амбітні цілі вимагають від спортсменки наполегливої праці: посиленої фізичної підготовки, майстерного володіння технікою. Кароліна тренується по три години 300 днів на рік! Не зважаючи на втому, а інколи навіть травми, дівчинка продовжує заняття, а ще встигає добре вчитися в школі, займатися англійською!

 
Проект MIDA & Кароліна Костюкова демонструє концептуальний підхід до партнерства. Це наша інвестиція у майбутнє. Відомі світові бренди надають перевагу співпраці з титулованими спортсменам, дитячий спорт залишається поза увагою. Ми розуміємо, що саме з талановитих дітей виростають дорослі чемпіони!

Фабрика надала Кароліні ексклюзивне екіпірування, розроблене дизайнерами MIDA для максимального комфорту під час тренувань и змагань. Також сприяла участі юної спортсменки у двотижневих зборах у Туреччині.

Основна ідея в тому,  щоб виховати «з нуля» спортсмена, який згодом достойно представлятиме бренд MIDA в Україні і на світовій арені.

Ми підтримуємо майбутніх зірок на стадії зростання і становлення — коли вони цього найбільше потребують.

Приклад такої зірки — 10-річна тенісистка Кароліна Костюкова  — юний амбасадор MIDA у світі спорту. Бажаємо їй здоров`я, успіхів, здійснення мрій!  І щасливих перемог разом із MIDA!