Новини

ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ РОЗДРІБНОГО ФІРМОВОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ “MIDA”

Детальніше

Міжнародна виставка "LEATHER AND SHOES 2021"

Детальніше

Офіційний сайт фабрики та єдиний оптовий інтернет магазин

До уваги ритейлів взуття! Незабаром ми надамо можливість здійснювати оптову купівлю взуття, що є в наявності, безпосередньо з нашого фабричного сайту. Для вибору взуття Вам потрібен тільки вільний час, адже сайт працює 24/7.
Детальніше
Нова фірмова крамниця Міда в Харкові ТЦ Класс

Нова фірмова крамниця Міда в Харкові ТЦ Класс

Шановні покупці! Гарна новина! Відкрито новий Фірмовий магазин взуття MIDA в Харкові Адреса Фірмового магазина: ТЦ Класс, Героїв Сталінграду, 136 MIDA - це якісне взуття для всієї родини. MIDA - це комфортне взуття. MIDA - це приємні знижки. Багато новинок, яскраві кольори, цікаві моделі. Чекаємо на вас.
Детальніше

Відповідаємо на запитання покупців

Шановні покупці товару ТМ Mida. У цей непростий для всіх час, ми з повагою відносимось до наших з Вами стосунків і продовжуємо нести відповідальність за нашу продукцію! Гарантія на взуття сезону весна 2020 буде продовжена на термін дії карантину. Носіть взуття із задоволенням.
Детальніше
Міда — за чисте довкілля!

Міда — за чисте довкілля!

Запорізька взуттєва фабрика МІДА протягом всієї історії існування демонструє свідому громадянську позицію, бере активну участь у суспільному житті. Розуміючи актуальність і значимість питань чистоти навколишнього середовища, компанія підтримує проведення екологічних заходів найрізноманітнішого формату.
Детальніше

Запорізька взуттєва фабрика «Міда» на одному з найвизначніших освітницько-благодійних заходів країни

У грудні у Києві відбувся традиційний Благодійний вечір Українського католицького університету. У святі взяли участь видатні громадські діячі, відомі музиканти, політики, дипломати, бізнесмени. Серед почесних гостей заходу були представники ТОВ «НВФ «МІДА».
Детальніше
Прийняти На веб-сайті використовуються файли cookie