Водовідштовхуюче просочення спрей 250ml

Водовідштовхуюче просочення спрей 250ml

Водовідштовхувальне просочення не є примхою заводу-виробника взуття. Це необхідний засіб по догляду за шкіряними, замшевими, лаковими виробами.
Торгова мережа «МІДА» завжди має в своєму багатому асортименті не тільки хороший вибір взуття для будь-якого віку, але всі товари, які продовжують терміни його служби.
Купити

Розтяжка для взуття

Розтяжка для взуття

Розтяжка для взуття, як і інші засоби по догляду за ним, пропонуються в великому асортименті в мережі взуттєвих магазинів «МІДА». Компанія стабільно забезпечує своїх клієнтів всім необхідним для успішного і довгого використання своєї продукції.
Компанія «МІДА» давно стала синонімом якості продукції і вигідного співробітництва. Купити

Водовідштовхуюче просочення 100ml

Водовідштовхуюче просочення 100ml

Водовідштовхувальне просочення для взуття стане надійним щитом від вологи і сльоти. Вашому взуттю не страшні прояви сили природи у вигляді опадів, так як засіб створить на взутті невидимий шар, який буде захищати його.
Компанія «МІДА» виготовляє взуття на сучасному обладнанні, яке відповідає останнім досягненням взуттєвого прогресу. Купити

Водовідштовхувальний спрей 200 ml (It)

Водовідштовхувальний спрей 200 ml (It)

Водовідштовхувальний спрей – важливий і необхідний супутній товар для кожної пари взуття. Компанія «МІДА» – експерт в взуттєвій справі і завжди рекомендує своїм клієнтам в комплекті до нової пари взуття купити засоби для її захисту.
Компанія «МІДА» відома далеко за межами рідної країни. Купити

Спрей для замші / нубуку

Спрей для замші / нубуку

Спрей для замші/нубука призначений для догляду за виробами із замші і нубука. Як відомо, це дуже делікатні матеріали, які вимагають спеціального підходу в догляді. Компанія «МІДА» пропонує повний набір засобів, які допоможуть легко доглядати за таким примхливим взуттям.
Взуття із замші і нубука від фабрики «МІДА» давно полюбилося за сучасний дизайн та високу якість. Купити