Запорізька взуттєва фабрика «МІДА» має виробничі потужності, що дозволяють виготовляти сезонні взуттєві колекції для Замовників – власників Торгових марок.
Взуття може бути виготовлене за зразками взуття, ескізами моделей або намірами Замовника.
Фабрика має можливість виготовлення Чоловічого, Жіночого, Підліткового і Дитячого взуття з клейовим або клейовим-пришивним способом кріплення підошви.
Крім того, модельєри Фабрики можуть запропонувати власні розробки взуття в колекції.

Продукція Запорізької взуттєвої фабрики «МІДА» має заслужену репутацію комфортного взуття з гарантованою якістю. Завдяки винятковій надійності, сучасному дизайну, помірній ціні і багатолітньої присутності на ринку взуття, українська торгова марка «МІДА» набула визнання і довіру мільйонів споживачів у різних країнах.

Фабрикою випускається чоловіче та жіноче взуття для всіх сезонів: зимове, весняно-осінне, літне. Особлива увага приділяється комфортності і якості продукції. Щорічно модельєрами фабрики створюється більше 200 нових моделей взуття, близько 100 з них відбирається у виробництво.

Досить невисока роздрібна ціна продукції, а також її привабливість для будь-якої вікової категорії громадян, гарантує постійний попит з боку покупця. Взуття призначене для повсякденного носіння та доступне широкому колу споживачів.

Сучасний дизайн взуття доповнює інші його переваги. Вироби надійні в носінні, так як виробляються тільки з натуральної шкіри, яка поставляється кращими українськими та європейськими виробниками. 70% зимового взуття випускається на натуральному хутрі.

Сьогодні взуттєва фабрика «МІДА» – національний виробник взуття в Україні. Дотримання всіх вимог, стандартів якості і застосування тільки якісних натуральних матеріалів, сучасне оснащення фабрики і постійний контроль якості на всіх стадіях виробництва – запорука успіху ТМ «МІДА».
Двадцятирічний досвід роботи на взуттєвому ринку України, ефективний менеджмент, активна політика просування продукції дозволяють компанії досягати високих результатів.


Прийняти На веб-сайті використовуються файли cookie