Сьогодні взуттєва фабрика «МІДА» – національний виробник взуття в Україні. Взуття призначене для повсякденного носіння і доступне широкому колу споживачів. Не зупиняючись на досягнутому, постійно йде пошук нових технологічних рішень, застосовуються нові натуральні матеріали для обробки взуття, які покращують його зовнішній вигляд. Дотримання всіх вимог, стандартів якості і застосування тільки якісних натуральних матеріалів, сучасне оснащення фабрики і постійний контроль якості на всіх стадіях виробництва – запорука успіху ТМ «МІДА». Тридцятирічний досвід роботи на взуттєвому ринку України, ефективний менеджмент, активна політика просування продукції дозволяють компанії досягати високих результатів. Злагоджена робота здійснюється завдяки професійній діяльності представників – людей, які презентують продукцію взуттєвої фабрики МІДА. Їм надається досить велика ступінь самостійності у здійсненні спільних завдань фабрики з урахуванням місцевих умов. Згуртована команда – запорука продуктивного ведення та розвитку бізнесу! Секрет успішності взуттєвої фабрики «МІДА» полягає в тому, що у своїй повсякденній діяльності «МІДА» завжди робить ставку на створення і підтримку довгострокових відносин із замовниками та партнерами. Завдяки цьому «МІДА» продовжує розвиватися, досягати нових, більш високих цілей.

   Географія Запорізької взуттєвої фабрики МІДА – величина зростаюча. Вона постійно прогресує. І вже завтра на одну її складову може стати більше. Сьогодні представництва фабрики працюють в найбільших містах країни: Києві, Одесі, Дніпрі, Чернівцях, Хмельницькому. А також за кордоном.

   Продукція Запорізької взуттєвої фабрики «МІДА» має заслужену репутацію комфортного взуття з гарантованою якістю. Завдяки винятковій надійності, сучасному дизайну, помірній ціні і багатолітньої присутності на ринку взуття, українська торгова марка «МІДА» набула визнання і довіру мільйонів споживачів у різних країнах. Фабрикою випускається чоловіче та жіноче взуття для всіх сезонів: зимове, весняно-осінне, літнє. Особлива увага приділяється комфортності і якості продукції. Щорічно модельєрами фабрики створюється більше 150 нових моделей взуття, близько 100 з них відбирається у виробництво. На даний момент взуття Запорізької фабрики «МІДА» присутнє у кожному регіоні країни. Досить невисока роздрібна ціна продукції, а також її привабливість для будь-якої вікової категорії громадян, гарантує постійний попит із боку покупця. 70% зимового взуття випускається на натуральному хутрі. Сучасний дизайн взуття доповнює інші його переваги. Вироби надійні в носінні, так як виробляються тільки з натуральної шкіри, яка поставляється кращими українськими та європейськими виробниками. Прийняти На веб-сайті використовуються файли cookie