Купуючи нове взуття, завжди хочеться, щоб воно служило довго та тішило власника комфортним носінням, а також при цьому зберігало свій вишуканий вигляд. Для цього, необхідно забезпечити їй щоденний якісний догляд за допомогою спеціальних очищувальних засобів.
ЗВФ “МIDA 1992” турбується про кожну вироблену пару та пропонує брендовані якісні засоби для догляду за взуттям, що незабаром стануть доступні до замовлення.
Обирайте найкраще — обирайте ТМ “МIDA”!

Як доглядати за шкіряним взуттям. Основні поради від ЗВФ “МIDA 1992” 
 

Догляд за взуттям з замші та нубуку
Приємна на дотик оксамитова структура нубуку приваблює. Це все завдяки особливому методу дублення натурального матеріалу. Важливе місце займає чистка виробу. Щоб вироби довго виглядали точно, як на полиці магазину, необхідно придбати спеціальне просочення, що запобігає негативному впливу води, пилу і бруду на ніжний матеріал. Нанести такий засіб необхідно безпосередньо після покупки взуття, а потім повторювати обробку кожного разу після очистки.
Чистити такі вироби необхідно дуже обережно. В жодному разі не можна використовувати щітки з грубим ворсом або мити їх водою. Найкраще протирати взуття м'якою сухою ганчіркою, а в разі сильного забруднення використовувати більш грубі інструменти, в якості яких підійдуть щітки з ворсом з фланелі, зі спеціальним гумкою, губки-щітки з пористою структурою, крепові щітки.
Догляд за шкіряними виробами
Натуральна шкіра - один з найпрактичніших матеріалів. Втім, якщо знехтувати правилами догляду, вона здатна покритися мікротріщинами, що псують не тільки зовнішній вигляд, але і впливає на водонепроникність.
Після кожної носки необхідно протирати взуття вологою ганчірочкою. Залишати бруд на туфлях категорично заборонено. Раз на тиждень вироби зі шкіри слід піддавати більш глибокому очищенню.
Догляд за лакованою шкірою
Взуття з лакової шкіри завжди в тренді. Однак для того, щоб носити таке взуття не один рік, необхідно забезпечити даному матеріалу особливий догляд. В першу чергу слід пам'ятати, що лакування дуже чутлива до впливу зовнішнього середовища. Занадто холодна або занадто тепла погода може негативно вплинути на її стан. Щоб нові туфлі надовго зберігали первинний вигляд, необхідно регулярно очищати вироби від пилу і бруду, а також зволожувати лаковану поверхню.Прийняти На веб-сайті використовуються файли cookie