Команда з міні-футболу Запорізької взуттєвої фабрики Міда "FC MIDA" I ЛІГА ЗЛФЛ

Підтримка спорту і пропагування здорового способу життя — пріоритетні напрямки соціальної діяльності фабрики MIDA. Для нас вже стало доброю традицією сприяння розвитку спорту як на місцевому,  так і на всеукраїнському рівні.  А коли мова йде про «своїх», фабрика тим більш не може стояти осторонь. І всіляко заохочує працівників підприємства до занять спортом. Яскравий приклад — команда з міні-футболу “FC MIDA”, яка  вже протягом п`яти років тріумфально захищає честь підприємства!

Команда “FC MIDA” розпочала свою яскраву історію, взявши участь у турнірах «Brands League 2015». Перший досвід серйозних змагань виявився вдалим: наші вибороли перемогу! Сьогодні в активі мідівців чимало нагород і титулів:

  • бронзовий призер «Brands League 2016»;
  • 2016 — 2017 бронзовий призер Першої ліги Запорізької области з міні-футболу;
  • 2018 — бронзовий призер Вищої ліги Запорізької області з міні-футболу на штучному покритті;
  • 2018 — 2019 перемога у Першій лізі Запорізької області з міні-футболу.

Минулого року “FC MIDA” провела дуже вдалі ігри на виїзді: наші спортсмені взяли участь у міжнародному турнірі Red Bull Neymar Jr's Five. Престижні змагання зібрали в Києві більш ніж 435 команд з усієї України. У Національному фіналі “FC MIDA” посіла почесне четверте місце!

Успіхом команда завдячує не лише спортивній майстерності й особистісним якостям кожного з гравців. Важлива умова перемоги — сумлінна підготовка! Щотижня у вільний час хлопці збираються на тренування. Навички та вміння футболістів відшліфовує Сергій Анатолійович Валуєв — майстер спорту, вихованець відомих запорізьких спортивних шкіл «Торпедо» та «Металург», колишній гравець українських та іноземних футбольних клубів.

Головний тренер зібрав міцну дружну команду. Серед гравців є аматори і професіонали. Але всі вони однаково обожнюють футбол! Склад “FC MIDA” періодично оновлюється.  За словами капітана — Олександра Фесенка — рішення щодо прийняття нового гравця завжди обговорюються колегіально: претендента «тестують» на полі, і гравці визначають, чи приєднається він до “FC MIDA”.  

Потенційний учасник повинен знатися на футболі, бути здоровим і фізично підготованим. А також вольовим і відповідальним, вміти взаємодіяти у команді, — підкреслює Олександр Фесенко.

Згуртованість і командний дух — запорука високих досягнень! Такого принципу мідівці дотримуються і у спортивних змаганнях, і у щоденній роботі. Підприємство, своєю чергою, заохочує співробітників до всебічного розвитку, мотивує до самовдосконалення. Зокрема, забезпечує участь  команди “FC MIDA”  у змаганнях, орендує тренувальні площі, надає гравцям екіпірування, нагороджує футболістів за участь у турнірах.

Взаємна повага, підтримка, допомога. Ці базові цінності дозволяють складному механізму фабрики MIDA злагоджено та ефективно працювати протягом майже 30 років!


Склад команди "FC MIDA"
Валуев Сергiй Анатолiйович Тренер

Валуев Сергiй Анатолiйович

Тренер

Фесенко Олександр Юрiйович Капітан команди

Фесенко Олександр Юрiйович

Капітан команди

Огурецький Юрiй Олександрович Воротар

Огурецький Юрiй Олександрович

Воротар

Таран Сергiй Васильович Воротар width=

Таран Сергiй Васильович

Воротар

Шепелэв Артем МихайловичШепелэв Артем Михайлович
<p>Людмирський Денис Аркадійович Головний вболiвальникЛюдмирський Денис Аркадійович

Головний вболiвальник

Кузовлєв Олександр ВолодимировичКузовлєв Олександр Володимирович
Лупандiн Роман МихайловичЛупандiн Роман Михайлович
ГудзенкоГудзенко Артем Олегович
Едельштейн Евген ВолодимировичЕдельштейн Евген Володимирович
Матюха Максим МиколайовичМатюха Максим Миколайович
Мороз ДенисМороз Денис
Огурецький Дмитро ОлександровичОгурецький Дмитро Олександрович
Майстрович Дмитро ОлександровичМайстрович Дмитро Олександрович
Подольский Олексiй ВолодимировичПодольский Олексiй Володимирович
Скрипник Віталій МиколайовичСкрипник Віталій Миколайович

Відео огляди останніх ігор "FC MIDA" сезону 2019-2020

 


Прийняти На веб-сайті використовуються файли cookie