Новини та статті

Офіційний сайт фабрики та єдиний інтернет магазин

До уваги ритейлів взуття. Незабаром ми надамо можливість здійснювати гуртову купівлю взуття, що є в наявності, безпосередньо з нашого фабричного сайту. Для вибору взуття вам потрібен тільки вільний час, адже сайт працює 24/7.
Детальніше
Нова фірмова крамниця Міда в Харкові ТЦ Класс

Нова фірмова крамниця Міда в Харкові ТЦ Класс

Шановні покупці! Гарна новина! Відкрито новий Фірмовий магазин взуття MIDA в Харкові Адреса Фірмового магазина: ТЦ Класс, Героїв Сталінграду, 136 MIDA - це якісне взуття для всієї родини. MIDA - це комфортне взуття. MIDA - це приємні знижки. Багато новинок, яскраві кольори, цікаві моделі. Чекаємо на вас.
Детальніше

Відповідаємо на запитання покупців

Шановні покупці товару ТМ Mida. У цей непростий для всіх час, ми з повагою відносимось до наших з Вами стосунків і продовжуємо нести відповідальність за нашу продукцію! Гарантія на взуття сезону весна 2020 буде продовжена на термін дії карантину. Носіть взуття із задоволенням.
Детальніше
Вітаємо з ювілеєм

Вітаємо з ювілеєм

Вітаємо мережу фірмових магазинів міста Чернівці з 5-ти річчям! На честь цього свята, від сьогодні і до кінця літнього сезону, у магазинах міста діє акція: 10% на літню колекцію взуття; Або -30% на другу пару у чеку при покупці двох пар із колекції літнього сезону.
Детальніше
Міда — за чисте довкілля!

Міда — за чисте довкілля!

Запорізька взуттєва фабрика МІДА протягом всієї історії існування демонструє свідому громадянську позицію, бере активну участь у суспільному житті. Розуміючи актуальність і значимість питань чистоти навколишнього середовища, компанія підтримує проведення екологічних заходів найрізноманітнішого формату.
Детальніше

EXPO SHOES 2018 ‘1

З 03 по 06 квітня 2018Україна, м Київ, МВЦ, Броварський проспект, 1526 Міжнародна спеціалізована виставка взуття та аксесуарівЗапорізька взуттєва фабрика Mida традиційно приймає участь у виставці EXPO SHOES. Місцезнаходження: павільйон № 1, місце: B01.
Детальніше

Запорізька взуттєва фабрика «Міда» на одному з найвизначніших освітницько-благодійних заходів країни

У грудні у Києві відбувся традиційний Благодійний вечір Українського католицького університету. У святі взяли участь видатні громадські діячі, відомі музиканти, політики, дипломати, бізнесмени. Серед почесних гостей заходу були представники ТОВ «НВФ «МІДА».
Детальніше
Прийняти На веб-сайті використовуються файли cookie