Переваги шкіряного взуття

Різноманітність штучних матеріалів не зробила шкіряне взуття менш популярним. Модні будинки продовжують широко використовувати його у своїх моделях. Шкіряне взуття не виходить з моди вже понад кілька сотень років. Переваги шкіряного взуття роблять його популярним у покупців, але в чому секрет?

Практичність і надійність. Взуття, виготовлене зі шкіри, часто не деформується від вигинів і розтягування. Воно адаптується до ноги з часом «підлаштовуючись» під індивідуальну форму. Головне не помилитися з розміром і комфорт забезпечений.

 

Зносостійкість. 

Шкіряне взуття довговічне. Воно стійке до погодних умов і служить у 2-3 рази довше за взуття з інших матеріалів. Інші матеріали можуть не витримати холод або сильні дощі, з якими впорається шкіра

Безпека.

Натуральне взуття не підвладне вуличним реагентам і променям сонця. Шкіра не виділяє шкідливих речовин і не зашкодить тілу. Взуття «дихає» і вберігає від розмноження бактерій при потовиділенні.

Простий догляд.

За шкіряним взуттям доглядати простіше і в результаті догляду воно не зношується як штучне. Його досить протирати і добре сушити, іноді можна використовувати спецзасоби. Підійде на всі сезони. Взуття зі шкіри носять в усі сезони. Воно витримає вплив зовнішнього середовища, негоди. У ньому не холодно взимку і не жарко влітку.Головне правильно підібрати модель і різновид шкіри.

Зовнішній вигляд.

Якісне взуття видно відразу. Воно блищить, має рівну й однорідну структуру. Такий зовнішній вигляд шкіряне взуття зберігає довго. Кожен різновид шкіри привабливий по-своєму і підходить для будь-яких потреб.

РІЗНОВИДИ ШКІРИ ДЛЯ ВЗУТТЯ

Безсумнівний плюс шкіри – різноманітність, завдяки якому створюються цікаві образи і є можливість експериментувати з моделями. Усі вони мають свої особливості та переваги.

Гладка частково пігментована шкіра. Дуже міцна та надійна, стійка завдяки особливостям обробки. Перед фарбуванням піддається ретельному шліфуванню. Методом тиснення відновлюється природний візерунок взуття.

Гладка повністю пігментована шкіра. Не вибаглива в догляді й довговічна, кілька разів покривається спеціальною фарбою. Стійка до подряпин.

Тиснена шкіра.Має водовідштовхувальний ефект і стійка до забруднень.У ній передані натуральні фактури і відтінки шкіри рептилій, що робить її стильною.

«Мита» шкіра.У процесі обробки пропускається через нагрітий прес у мокрому вигляді.

Вставки, виготовлені таким чином, добре підкреслюють дизайн, не потребують особливого догляду.

Лакована шкіра. Головна перевага – ефектний зовнішній вигляд. Використовують таке взуття в особливий час і сезон, носити потрібно акуратно – воно делікатне. Вимагає відповідного догляду інакше втратить красу.

«Зістарена» шкіра. Завдяки специфічному фарбуванню, відбувається «старіння». Рельєфний зовнішній вигляд – родзинка взуття. Виглядає цікаво і стильно.

Нубук. Виготовлений з особливих, м’яких видів шкіри, обробляється аніліном.Відрізняється м’яким, оксамитовим ворсом і має дорогий вигляд. Для нього потрібні спеціальні засоби для догляду.

Промаслений нубук. Нубук просочують спеціальними маслами і воском. Суміш робить його міцним і водовідштовхувальним. Він вимагає уваги в догляді, але легко чиститься від бруду. Зовні не відрізняється від звичайного нубука.

Замша. Різновид делікатної шкіри, виглядає дорого і розкішно. Взуття «дихає» завдяки пористій фактурі. Вимагає ретельного і дорогого догляду.

Переваги шкіряного взуття – це краса, якість і комфорт.Різноманітність кольорів, фактур і дизайнерських рішень приваблює покупців і робить взуття популярнішим.