Про фабрику

30 років ми робимо взуття. І це не просто констатація факту. Це – досягнення, яким по праву пишається Запорізька взуттєва фабрика МІДА. Досягнення, тому що за всі ці роки фабрика МІДА не звернула з наміченого шляху, не зрадила головному принципу – випускати якісну продукцію, яка потрібна споживачеві.

Завдяки професійній роботі колективу однодумців, фабрика МІДА виросла з невеликого ручного виробництва в найбільше підприємство країни. В умовах найширшого асортименту на взуттєвому ринку і досить жорсткої конкуренції, компанія змогла зайняти свою нішу в цій галузі. Зробивши акцент на виготовленні чоловічого та жіночого взуття для широких мас населення, людей із середнім рівнем достатку, фабрика МІДА закріпила за собою лідерські позиції, завоювала чудову репутацію, як у партнерів, так і у численних покупців.

Практичне, комфортне, трендове взуття МІДА добре відоме в Україні та за її межами. Головна характеристика – використання тільки натуральних матеріалів провідних вітчизняних і зарубіжних виробників.

Найширший асортимент продукції реалізується в мережі фірмових магазинів, магазинах-партнерах, у багатьох місцях торгівлі в Україні.

Протягом двадцяти років діяльності фабрика МІДА зберігає стабільно високу працездатність, домагається збільшення обсягів виробництва, розширення модельного ряду, підвищення конкурентоспроможності продукції, що випускається.

Це – заслуга колективу – людей, які хочуть і вміють працювати. Окрема подяка – представникам фабрики МІДА в регіонах. Їхня праця – незамінна складова стабільної роботи компанії в цілому.

Єдина команда, чесність у відносинах з партнерами, прагнення вдосконалюватися у всіх напрямках діяльності – запорука нашого успішного розвитку.

Збереження багаторічних традицій і професійний досвід, поєднання наукових розробок світового класу і можливостей сучасного високотехнологічного виробництва дає змогу фабриці МІДА сміливо дивитися в майбутнє.

Залишити коментар